<-- < -->
Welcome toSPARTAKY.CZ, Škoda 440, 445, 450 - Spartak
Toggle ContentToggle Content
Toggle Content Main Menu


 SPARTAKY.CZ Open/close this menu
 SHÁNÍM-NABÍZÍM Open/close this menu

 STAHUJ Open/close this menu

 Sčítání Open/close this menu
Toggle Content Uživatelé

Welcome Anonymous

Nickname
Password

Membership:
Latest: TomOndrc
New Today: 0
New Yesterday: 0
Overall: 3562

People Online:
Members: 0
Visitors: 9
Bots: 2
Staff: 0
Staff Online:

No staff members are online!

Toggle Content Select Language

Toggle Content Kalendář akcí
31/12/2023
Silvestr
 
03/08/2024
SPARTAKYÁDA 2010
 
07/08/2024
SPARTAKYÁDA 2020
 

News › Nové stránky: KUDY-KAM-KDE-CO-JAK
Úvodník-Editorial SPARTAKOVCI, návštěvníci, kamarádi! Někteří z Vás se sem dostali jakousi záhadou, když hledali stránky spartak.goo.cz
Nezabloudili jste.
Vy, co na náš server chodíte častěji než jednou týdně, jste mohli vitět, že se tu za běhu sem tam něco mění, přerovnává, nefunguje... Čím to je, to asi dojde i méně nadaným jedincům, protože se to mohli dočíst v úvodníku. Přestěhovali jsme se a přebudováváme. Za pochodu.
Jak se duševně vyrovnat se změnou? Jak se zorientovat?
Snad Vám alespoň trochu pomůže tento článek plný odkazů.


Snažili jsme se zfunkčnit co nejvíc stránek, funkcí a služeb, na které jste si mohli zvyknout na našich „bývalých“ stránkách spartak.goo.cz. Stránky nezměnily jenom adresu a vzhled, ale i funkční jádro našich stránek.. Tak se jen pevně modlíme, že jsme zvolili správně a stránka odolá častému používání Vás, SPARTAKOVCŮ i útokům různých nenechavců.
Základní myšlenkou našich stránek je vytvořit zázemí pro všechny, co šlechtí, nebo alespoň mají rádi SPARTAKY. Čili vznosnějšími slovy: umožnit přístup k potřebným informacím, umožnit komunikaci a sebeprezentaci uživatelů (čti SPARTAKOVCŮ) a umožnit jejich spoluúčast na tvorbě a směřování stránek.Za dobu, co provozujeme stránky se u nás nashromáždilo poměrně velké množství různorodých informací a setřídit je tak, aby byly jasně strukturované se ukázalo jako celkem složitý úkol. Kromě funkce vyhledávání by přeci jenom měly být informace nějak uspořádané.
A tak tedy naše stránky, nebo asi správněji portál SPARTAKY.CZ jsme pojali jako soubor čtyř celků:


MAGAZIN.SPARTAKY.CZ
- SPARTAKOVSKÝ magazín se články, reportážemi a návody. Součástí je i Rukověť SPARTAKOVCE, kde najdete odpovědi od otázky Co je to SPARTAK a jak ho poznám až po jaký karburátor má mít SPARTAK s výrobním číslem 333 333 S názvem magazín mám zatím celkem problém, protože se mi vybaví Poláčkovo Bylo nás pět, kde chodil tatínek do magacínu pro petrolej… Tak JOURNAL? No, poraďte sami. Prostě bychom to měli rádi pojmenované. A nemusíte jenom vymýšlet název! Každý SPARTAKOVEC může přispět ať už článkem, nebo návodem.


GALERIE.SPARTAKY.CZ
– jak ji vlastně znáte, s fotkami vozů, srazů, renovací, a jiných příležitostí, jak od nás, tak od ostatních SPARTAKOVCŮ z vašich řad. Připomínám všem, že každý uživatel si může jednoduše založit svou galerii viditelnou pro ostatní.Prohlížejte, pouštějte si slideshow, komentujte, bodujte, pokud chcete… ba i pošlete elektronickou pohlednici z kteréhokoliv snímku svým přátelům.


KNIHOVNA.SPARTAKY.CZ
– dali jsme dohromady základní knihovničku SPARTAKOVCE. Mauermann, katalog náhradních dílů, dílenskou příručku, články z dobových časopisů (Svět Motorů, Motoristická současnost…) a v neposlední řadě kultovní knížka SPARTAKOVCI, aneb 40 HP proti všem. Pokud jste vlastními silami dostali do datové podoby jiné potřebné knihy (např. zbylé katalogy, návody nebo beletrii) máme tu pro ní stále dost místa.


FORUM.SPARTAKY.CZ
– hlavní veřejný komunikační kanál a zpětně i cenný zdroj informací. Stačí zkusit hledat a vědět, že když něco nevím, tak se zeptám. To co zajímá tebe dost možná zajímá nebo bude zajímat i ostatní. Je fajn si ho jenom číst, ale zapojit se je ještě lepší. Část fóra je věnovaná i samotným stránkám. Prozatím hlášení nedostatků a chyb. Pomož nám s jejich hledáním!Když už tady pěju ódy na všechny možné vychytávky, přidám ještě jednu. Komu příjde jeho profil s kontaktními údaji, obrázkem xichtíku, odkazem do osobní galerie příliš suchopárný a bude chtít sdělit světu něco víc, může si vytvořit vlastní stránku. Čtenáři mu pak mohou zanechávat pozdravy nebo komentáře. A to o HTML či podobných složitostech nemusí vědět ani ťuk. Že nevěříte? Tak si to zkuste!

Uživatelé, kteří na fóru dosáhli hodnosti alespoň SPARTAKOVCE aspiranta (kdo neví oč běží, ať si prohlídne tituly u autorů příspěvků) a zaslal nám ke zveřejnění alespoň jeden článek může získat exkluzivní adresu ve tvaru „nejakejmeno.spartaky.cz“, ať už jako adresu do svého profilu, galerie, nebo jako přesměrování na vlastní stránky. Stačí napsat…


Tak to už by bylo odemne zatím, tak nějak všechno. Připomínky ke stránkám prosím posílejte sem, a chyby obrázků sem. Jazykové nedostatečnosti zatím nehlaste, anžto je jich příííliš.

... a nebo mi napište soukromou zprávu (private message)

za ADMINteam
VladFiction


Posted by VF Wednesday, December 13, 2006 (22:39:11)
[ Administration ]

"Informace: Nové stránky: KUDY-KAM-KDE-CO-JAK" | Login/Create an Account | 2 comments
Threshold
The comments are owned by the poster. We aren't responsible for their content.

Re: Nové stránky: KUDY-KAM-KDE-CO-JAK (Score: 1 )
by Rancher on Thursday, December 14, 2006 (09:19:10)
VF odvedl jak dříve, tak hlavně v této nouzové době opravdu kus práce. Jeho "objevy" možností nového jádra stránek dávají tušit mnohé Wink
Důležité je, že se hlavní body tohoto článku pokoušíme převést do přehlednější a návodnější podoby, aby i ten kdo je liný, neorientuje se atp. - moduló = náhodný, řídký nebo první návštěvník - měli větší šanci pochopit wocogo. Snad se to podaří. Máme na to hromadu času.
Předem děkujeme za pomoc a náměty. Děláme to pro Vás, tak nechceme bez Vás. Cool

| Parent

Re: Nové stránky: KUDY-KAM-KDE-CO-JAK (Score: 1 )
by speedy on Friday, December 15, 2006 (17:26:40)
great work !!!

| Parent


Toggle Content Related Links
 More about Úvodník-Editorial

Most read story about Úvodník-Editorial:
Mirkův den

Toggle Content Article Rating
Average Score: 0
Votes: 0
Please take a second and vote for this article:

Excellent
Very Good
Good
Regular
Bad


Toggle Content Options

 
 

optimalizace PageRank.cz
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy