Š440 parkující v trávě zahrady
Středa, 02. Červen 2004 @ 21:32:41 CEST

Poslal mirek

Takhle jedu autem jednou vesničkou 12 km od mého bydliště a najednou jsem něco zahlédl. Mýlím se, nebo v té zahradě v trávě stojí něco jako Spartak či Octávie? No spěchám, musím jet dál. jak to dopadlo? Čtěte dál.

"
"

Při zpáteční cestě si vážně dávám pozor abych to neminul. Jedu pomalu a zastavuji. Skutečně. Je tam vrak vozidla 50. let minulého století. Při podrobnějším pozorování zjišťuji podle počtu žárovek v rozbitých zadních světlech, že je to SPARTAK!!!!!!. Vytahuji foťák a mezerou v pletivu plotu prostrkávám objektiv.
"
" A hle, řeknu si. Dobrý dárce, třeba s tím něco uděláme. Nemá to přední nápravu, motor, ale jsou tam nějaké ozdobné lišty, kola, třeba bude něco v interiéru. Koukám a k sousedům zrovna přijíždí traktor. Pán vystupuje a odchází domů ( asi na oběd). Doháním ho a ptám se komu, že ta zahrada patří. Dostávám adresu ( telefon není) a zjišťuji, že je to soused, co bydlí vedle ve vchodě našeho paneláku. Zajásám, tak mám vyhráno.
" Na druhý den zvoním u souseda. Kupodivu je doma. Ptám se co a jak, jestli se toho vraku nechce zbavit. Dozvídám se, že to ještě bude jezdit, že sehnal jiný motor.................. Ale, že ty lišty, který chci ( třeba půjdou nachromovat), že mi nechá. Odcházím se smíšenými pocity. No, uběhlo více jak týden a soused nic. Budu ho muset asi ještě otravovat. Myslíte, že nějaké lišty uvidím? A myslíte si, že to auto někdy pojede?

Jako administrátor si beru z tohoto článku námět. Vyhlašuji galerii vraků... Máte-li, pošlete.

Content received from: SPARTAKY.CZ, Škoda 440, 445, 450 - Spartak, http://spartaky.cz