Vítejte naSPARTAKY.CZ, Škoda 440, 445, 450 - Spartak
_TOGGLE_TOGGLE
_TOGGLE Hlavní nabídka


 SPARTAKY.CZ Open/close this menu
 SHÁNÍM-NABÍZÍM Open/close this menu

 STAHUJ Open/close this menu

 Sčítání Open/close this menu
_TOGGLE SpartakyWiki: Vyhledávání
 

_TOGGLE Uživatelé

Vítejte Anonymous

Přezdívka
Heslo

Zápis:
Poslední: xxxDušan
Nový dnes: 0
Nový včera: 0
Celkem: 3258

Spartakovců on-line:
Spartakovců: 0
Návštěvníků: 52
Bots: 0
tým: 0
Členové on-line:

On-line není žádný člen!

_TOGGLE Vyberte si jazyk

_TOGGLE Kalendář akcí
10/08/2018
SPARTAKYÁDA 2018
 
24/08/2018
Kaplice
 
31/12/2018
Silvestr
 

Magazín SPARTAKOVCI › KAPLICE 2008 - Setkání Škodůvek s motorem vpředu
Ze srazů a setkání

Pátek, půvabné, sluníčkem prohřáté dopoledne. Nic není tak krásného, jako v tomto počasí vylézt před barák a tam si hodinku dvě leštit karoserii Spartaka. Prvně proto, že stál Kuba deset let zavřený v garáži a tudíž to lak již poměrně hlasitě a viditelně vyžaduje a druhak proto, že odpoledne vyrážíme do Kaplice na sraz.... A protože se k tomu nikdo jiný nemá,napíšu to já!Cca v pět doráží k nám do Bráníka Čouďova Markétka, která nám bude dělat další část půvabného doprovodu a VF s jeho Ponorkou rovnou z roboty. Počkali jsme na Marťu, naložili auta - zde dovolte malou vsuvku - Ačkoliv mi Čouďa tvrdil, že to děvče jako malé jezdilo Spartakem, hrozně se podivovala, jak se to všechno včetně její krosny může vejít do toho maličkého kufru! Halt děvče bylo zvyklé na zahrádku...., nastartovali a vyrazili směr Kaplice. Páč jsme nevládli známkou dálničního typu, sjíždíme na Davli - Štěchovice - Nový Knín - Nečíň a Příbram, kde se napojujeme na zde ukončenou dálnici a dále pokračujeme po státovce již bez potřeby známky směr pumpba Slovnaftu, kde čeká Chvoja se svou Trojkou...
Kafe a mažeme dál. Do Kaplice je to opravdu dálka, takže dojíždíme již za tmy, kdy většina již z vesela popíjí nápoje.... Bez větších problémů zapadáme mezi ně :o)
Večer uběhl prima a jde se spát. Za tmy jsme stavěli stany, což chvilkama připomínala nějakou napínavou táborovou hru,nicméně se nám zadařilo a tak spíme v suchém a čistém prostředí.
Ráno mne probouzí cvrkot a šum okolních stanů a příbytků, vůně kávy z rukou Pavlikova děvčete Lucky, která se již mé rozespale vyčuhující hlavy ze stanu schovívavě ptá, jestli si dám taky. S povděkem přikyvuji ano... Zlatá holka! Posnídáme, poklidíme, hodíme si kostkou a vylosujeme první ze šesti stanovišt, které máme projet a pomalu vyrážíme.
Trasa je opravdu krásnou krajinou, šířka silnic nám nevadí, páč jedeme vyhlídkovou jízdou a tudíž se vždy všude vyhneme, byt leckde je to opravdu hodně těsné! Sluníčko se snaží, seč mu síly stačí a my postupně plníme šest úkolů...

1. vysypat sirky z krabičky a jednou rukou vše uvést do původního stavu. Dvě minuty jsou dostatek času a tak bez problémů plníme. Marťa si tam mezi tím s Chvojou střihla polčičku na parkovišti a jelo se dál...

2. PEXESO - tak tady byl výběr. U zvířátek zrovna někdo hledal a byla nám dána na výběr druhá možnost HOUBY. S tím, co znám.. no... počkali jsme si na zvířátka audělali jsme dobře!

3.PIVO - já nevím, proč jsou lidé tak škodolibí!!! Pít pivo z lahve na čas a ještě nealko! Po loňském zážitku, kdy jsem nealko vypil asi za dvacet vteřin a poté deset minut obíhal ten kostel, u kterého zkouška probíhala a vybíral nejvhodnější místo, kde ho znectim a nebude tak vidět, jsem si řekl, že letos na pohodu...zabral jsem komisaři jeho luxusní sedátko a v klidu vyprázdnil lahev za krásných 119 vteřin.. překonal mne pouze pán s Liduškou, který pivo odmítl pít vůbec! :o)

4. TEST - opravdu vtipný :o) hlavně počítat naší Enince zoubky, jestli jich má víc než člověk. Nakonec jsme napsali, že máme oba stejně. Bylo to špatně, ale zase originální odpověd! :o) Vodník měl červený kabátek a v ruce mimochodem neměl dýmku, ale koncovku garnýže! Což byla otázka v itineráři...

5. PÍSKOVACÍ BOX - poznali jsme vše... v rukavicích na pískování to byla sranda :o) - relátko, nápis škoda, paknu, šišku, lamelu i tu šprcku!!! :o)

6. JÍZDA KU TYČCE ČELEM ČI ZÁDY - Úkol zněl jednoduše. Prostě k tomu dojeďte čumákem nebo zadkem bez zastavení v jednom tahu co nejblíž, aniž byste tu tyčku shodili... Někteří si tam vybrečeli i dvě jízdy a uznání té druhé. Když jim to udělá radost.. :o)

Zpět byl sraz v Kaplici na náměstí. Vřava Škodovek, která se tam udělala i díky návštěvě Feliciářů, byla s(cenzůrováno)ečně krásná! Dali jsme si výborný oběd, prošli se po pouti, vystřelili dívkám růže(Tímto bych se rád alespon duševně omluvil tomu chlapečkovi, co střílel vedle mne a já už ho pak poslal mámem do pr..., že do mne strkal. Promin, chlapče, byl to ten dětinský a lehce přidementnělý kamarád za mnou, který se báječně bavil :o)) a poté vyrazili zpět do kempu i s autíčky.
Na vyhlášení jsem ani nemusel chodit, protože po výkonu s pivem bylo jasné, že první budeme leda od zadu. Ani to jsme nebyli. Byli jsme třetí, i když z té druhé strany :o)
Večer proběhlo vynikající masíčko a pivo, které bylo na účet pořadatelů a díky jim za to, bylo to FAKT ŽRÁDLO, KLUCI! Ještě větší byla smaženice od našich žínek! Markét,Karkulka, Marti a myslím, že Barča za dohledu naší čtyřnohé černé Tmy vyrazily do lesa a přinesly spousty hub, z nichž za pomocí Lucčina vařiče udělaly výbornou smaženici! HOLKY, DÍKY!!!! A poté jsme počali zkoušet své barmanské umění. Naší touhou bylo vytvořit tzv. SEMAFOR - zelená, vaječnák, griotka... nicméně pro absenci vaječného konaku,jsme vytvářeli pouze "PŘECHOD PRO CHODCE" :o) I to bylo aleshledáno za pitelné! :o) Večer byl báječný a šlo se spát asi až v jednu.
Ráno, dle stop po kempu bylo jasné, že ne každý stihl na přechodu zelenou :o) a někteří běhali i na červenou! Jsem rád, že jsem stál na té straně lidí, která se mohla těm druhým s hrnkem kávy a nebolavou hlavou smát...
Bylo to príma. I cesta domu byla fajn a to i přesto, že se mi VF v autě zul a málem se mu díky tomu roztekly skla u Spartaka! Holky a kluci z Kaplice, díky! Těším se na příští rok!
A naše fotky jsou zde... http://skoda440.rajce.idnes.cz/Kaplice_2008/ a taky tady ... na stránkách Mates


Poslal Mathysek Úterý, 09. Září 2008 @ 09:08:41 CEST
[ Administrace ]

"KAPLICE 2008 - Setkání Škodůvek s motorem vpředu" | Přihlásit/Vytvořit účet | 2 komentáře
Práhy
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Re: KAPLICE 2008 - Setkání Škodůvek s motorem vpředu (Skóre: 1 )
podle snehulin v Úterý, 09. Září 2008 @ 09:26:29 CEST
Krásně jsi to napsal. Holt kdo umí ten umí. Děkuji též za skvělý víkend. Posměch


Re: KAPLICE 2008 - Setkání Škodůvek s motorem vpředu (Skóre: 1 )
podle tomi-h v Úterý, 09. Září 2008 @ 10:19:20 CEST
Krásný, krásný, krásný. Děkuji. Těším se na příští rok.Facebook

_TOGGLE Příbuzné odkazy
 Více o Ze srazů a setkání

Nejčtenější článek o Ze srazů a setkání:
II. kaplické setkání škodovek s motorem vepředu

_TOGGLE Bodování článku
Průměrné skore: 0
Hlasů: 0
Najděte si chvilku na obodování článku:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Normální
Špatný


_TOGGLE Možnosti

 
 

optimalizace PageRank.cz
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy